Elektromagnetische update woensdag 30-6

Geschreven door: Manuela van der Knaap

1 min leestijd

Kort verslag: Er kwam een verhoogde zonnewind binnen in de nacht rond 5:00 uur (zenuwachtigheid, grieperig, deeltjes razen door je heen, dus je voelt de cellen trillen, moeheid, enz.). Alleen de zonnewind dichtheid liep op. (bijna 20 p/cm3). Geen extremen en verder alleen een reactie met een elektronencrash vanaf 7:30 uur (Lood in de schoenen en in de psyche zwaar op de hand). Geen zonnevlammen, maar wel een constant verhoogde X-ray lichtfrequentie naar de B-Klasse. (mogelijk meer last van allerlei allergien en intolleranties, overbelast zenuwstelsel, misselijk, duizelig, verhoogd bewustzijn, meer licht in je energieveld.) Het magnetisch veld was ook verstoord vanaf 7:00 uur vooral.( minder makkelijk aarden of wisselingen in je aarding).

Dan was er ook nog een Schumannresonantie full spectrum op dinsdagavond rond 22:00 uur (A1=amplitude 60). Deze was flink, maar omdat er verder geen andere activiteiten waren, misschien niet heel goed voelbaar.

En er was een kosmische stralingsalert tussen 2:00 en 5:00 uur. (symptomen: hartfladderen, onrust, hoofdpijn enz.)

De grafieken voeg ik vanavond toe, nu is er geen tijd ivm een kristaldag in mijn praktijk. Kijk voor de grafieken en verdere uitwerking in de elektromagnetische update van donderdag 1-7. Link: https://inzichten.com/elektromagnetische-update-woensdag-30-6-donderdag-1-7/

Heb het goed… 💞
© Manuela van www.inzichten.com

Deel deze post op social media

Elektromagnetische update maandag 28-6
Elektromagnetische update woensdag 30-6 & donderdag 1-7

Laatste nieuws

Kijk de nieuwste YouTube video over de rol van Nederland de komende jaren, over de huidige spanningen en wat er is begonnen: https://www.youtube.com/watch?v=FyBwTomVOTY

& een nieuwe video over DE ZOMER VAN 2026, met een inkijk in 2027: https://www.youtube.com/watch?v=9lsO55r4ofs

& LAATSTE VIDEO over de totale Eclips en 2026 en 2027: https://www.youtube.com/watch?v=ZtELYK-Pwk8

❤️

TER ONDERSTEUNING VAN JE INNERLIJKE PROCES en lichamelijke integratie van het nieuwe Bewustzijn, zijn er steeds nieuwe mineralen die de actuele processen ondersteunen, zodat je met ease & grace door de actuele processen kan heen laveren. (Mineralen uit de praktijk van inzichten.com zijn NIET geprogrammeerd, maar multidimensionaal beschikbaar gemaakt tot in de Stof. Daardoor kan je ze ook beter voelen en zijn ze dieper werkzaam.) Kijk in de webshop bij categorie Mineralen voor de laatste actuele mineralen: https://inzichten.com/product-categorie/mineralen/ Er is ook een lijst van de meest actuele mineralen met korte uitleg op de startpagina van de https://inzichten.com/winkel  waarmee je kan doorklikken.

ONZE BESTSELLER: De Ontladingsset: Een mineralenset voor ontladen (ook straling), aarding, centrering en Lichtherstel. Binnen 20-30 minuten ben je weer helemaal fris, bij jezelf, gecentreerd, geaard en ontladen(ook straling ontladen): https://inzichten.com/product/mineralen-voor-ontlading-centrering-en-lichtherstel/

❤️

De agenda is weer gevuld met workshops, kristaldagen en meditatie-webinars. Neem even een kijkje in de agenda, misschien zit er iets voor je bij.

KRIJG ALLE MELDINGEN VAN DE LAATSTE NIEUWE BERICHTEN VIA TELEGRAM. Klik hier en meld je aan.

Heb het goed… <3 Hartegroet van Manuela <3

Ik waardeer jouw artikelen en schenk jou een hartdonatie!

Agenda

Geen events gevonden!
Laad meer

Manuela van der Knaap

Manuela heeft een gediplomeerde achtergrond in de psychologische astrologie. Haar huidige werk is gericht op het brengen van bewustzijn en groei naar heelheid en eenheid in de mens. Als je vragen hebt of je wilt meer weten over de werking en mogelijkheden van de kosmische horoscoop, het ontdekken van je eigen persoonlijke weg of je wilt andere artikelen van Manuela ontvangen kijk dan op www.inzichten.com.

Dit vind je misschien ook interessant

Gedachten over Elektromagnetische update woensdag 30-6

Laat Een Reactie Achter